O firmie

Podstawowe informacje

Firma Logan powstała w 1995 roku i od tego czasu dostarcza produkty będące wyposażeniem wielu biur w Polsce. Od początku naszej działalności staramy się stawiać na jakość. W ten sposób każdy nasz klient ma pewność że dostaje produkt kompletny i wyprodukowany z najlepszych materiałów. Praca w biurze powinna być przyjemna. Dzięki naszym rozwiązaniom na pewno taka będzie.

Jakość

Od początku produkcji staramy się wprowadzać najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dzięki którym meble przez nas produkowane będą miały przewagę na konkurencją. Jako jedna z pierwszych firm zaczęliśmy stosować metal do produkcji mebli. Nasze meble metalowe to gwarancja niezawodności oraz bezpieczeństwa dla materiałów w nich składowanych. Każdy klient może dowolnie edytować wymiary szafy przed etapem produkcyjnym. W ten sposób oprócz produktów katalogowych dostarczamy produkty wykonane na zamówienie.

Sprzedaż

Cały proces składania zamówienia przebiega w następujący sposób. Klient kontaktuje się z nami telefonicznie lub mailowo w celu otrzymania katalogu. Po wybraniu produktów przesyła nam numery katalogowe mebli które chce zamówić. My kompletujemy zamówienie oraz przesyłamy dane do wpłacenia zaliczki. Zaliczka jest konieczna ze względu na wartość mebli. Każdy z naszych klientów może odstąpić od umowy jednak wtedy koniecznie będzie odesłanie mebli na nasz adres. W przypadku uszkodzenia mebli zaliczka pokryje koszty ich naprawy. Jeżeli jednak wszystko produkty wrócą do nas w nienaruszonym stanie zaliczka zostanie zwrócona na konto zamawiającego.

Promocje i gwarancja

Współpracujemy w z licznymi sklepami oraz przedstawicielami handlowymi którzy w atrakcyjnych cenach sprzedają nasze produkty. Bardzo często organizujemy weekendowe promocje w których wybrane produkty sprzedajemy z rabatem nawet do -50%! Każdy z naszych klientów otrzymuje wtedy taka informacje na mail. Niestety takie promocje skierowane są do osób które zakupiły już u nas meble. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną i mailową. Warto dodać że każdy z naszych produktów objęty jest czteroletnią gwarancją. W ten sposób masz pewność że produkty marki Logan posłużą Ci na długie lata.